پرینت

تولیدکننده گریتینگ

مراحل تولید با توجه به مشخصات اولیه و تناژ کلی آن، متغیر بوده و زمان تحویل متفاوت است. به عنوان مثال برای تولید گریتبنگ تسمه در تسمه، به علت نیاز به پانچ کاری هر دو تسمه باربر و رابط، زمان بیشتری نیاز دارد و نیز مرحله مونتاژ متفاوت است. بدین شکل که ابتدا آن را با استفاده از تسمه های پانچ شده در یکدیگر مونتاژ می کنند. سپس با خال جوش ثابت شده و در نهایت جوشکاری می کنند.

اما در روش تولید تسمه در میلگرد یا نیم تسمه، فقط تسمه های باربر پانچ کاری شده و روی میزکار توسط فیکسچر، میلگرد یا نیم تسمه ها را مونتاژ کرده و پس از خال جوش و محکم کردن، آن را از فیکسچر جدا نموده و در نهایت جوشکاری می کنند.

در هر دو روش ممکن است به وسیله پانچ دستی و تسمه های شاخه ای فابریکی ماشینکاری شده و یا توسط پانچ فیدر اتوماتیک و تسمه های کویل، مراحل اولیه ساخت را انجام دهند.

شرکت پارس مشبک پردیس، تولبدکننده گریتینگ گالوانیزه و کف پله فلزی در اراک، بدون محدودیت در ابعاد و شکل هندسی قادر به همکاری برای انواع پروژه های صنعتی، پالایشگاهی، صنایع غذایی، کشتی سازی، ساختمان سازی و شهری و ارسال آن به سراسر کشور می باشد.

پرینت

سازنده گریتینگ

ساخت گرتینگ فلزی با روشهای دستی، نیمه اتوماتیک (فیدر پرس) و اتوماتیک (الکتروفورج) انجام می پذیرد. در آنهایی که به روش دستی و فیدر ساخته می شوند از دو نوع تسمه فلزی فابریک ماشینکاری شده به صورت شاخه ای و تسمه کویل ماشینکاری شده با بهترین کیفیت استفاده می شود.

پس از ساخت، قطعه را با استفاده از روش غوطه وری در وان گالوانیزه مذاب، آبکاری گرم می کنند تا در مقابل خوردگی مقاومت بیشتری داشته و عمر آن افزایش یابد.
شرکت پارس مشبک پردیس، سازنده گریتبنگ در انواع مختلف فلزی، گالوانیزه، استیل، کف پله، الکتروفورج، آلومینیوم و فایبرگلاس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در شهر اراک، آماده همکاری و ارسال به سرار کشور می باشد.

تلفن: 086.33553585
فکس: 086.33553989
همراه: 09186282942 (آقای کوثر احدی)

پرینت

ساخت گریتینگ

مراحل ساخت با توجه به نیاز مشتری و نقشه های طراحی شده کمی متفاوت می باشد. اما در ابتدای ساخت متریال مد نظر (فولاد st37) خریداری می شود. دو نوع تسمه فولادی شاخه ای و یا کویل با توجه به مرحله بعدی انتخاب خواهد شد. در صورت انجام پانچ دستی، تسمه شاخه ای ماشین کاری شده در اندازه های مورد نیاز برشکاری شده و سپس پانچ می شود. اما تسمه کویل برای پانچ و برش اتوماتیک استفاده خواهد شد. سپس آن را مونتاژ کرده و در نهایت جوشکاری، سنگ زنی و تمیزکاری می شود تا عملیات تولید به اتمام برسد.

از گریتینگ در مکانهایی استفاده می شود که نیاز به نور و تردد اکسیژن برای طبقات زیرین ضروری می باشد. همچنین به علت سبکی وزن و مقاومت بالای آن دارای صرفه‌ی اقتصادی بالایی می باشد.

شرکت پارس مشبک پردیس مفتخر است آمادگی خود را در زمینه ساخت و گالوانیزه (در انواع مختلف از جمله فلزی، الکتروفورج، استنلس استیل، کف پله و گریتینگ با پوشش پلی اتیلن سبک) و ارسال به سراسر کشور، جهت همکاری با کلیه پیمانکاران و فعالان صنعتی حوزه نفت و گاز اعلام نماید.

پرینت

تولید گریتینگ

گریتینگ فولادی دست ساز از پرکاربردترین گریتینگ های تولیدی در صنعت، شهرسازی و ... می باشد. آنهم به علت مقاوت در مقابل قیمت تمام شده کمتر نسبت به نمونه های مشابه. بدین شکل که تولید از طریق جوشکاری تسمه و یا میلگرد با یکدیگر ممکن شده، و سپس آن را گالوانیزه می کنند.

شرکت پارس مشبک پردیس به عنوان تولید کننده گریتبنگ در کشور، آمادگی خود را جهت طراحی و ساخت گرتینگ در انواع مختلف با اشکال هندسی متفاوت و از هر جنس و متریال اعلام می دارد.

این شرکت توانسته است با تجربه ی چندین ساله در صنعت و استفاده از ماشین آلات پیشرفته، گریتینگ را با بهترین کیفیت ممکن ساخته و با توجه به همکاری با کارخانه های بزرگ گالوانیزه اراک، خود را به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان در کشور معرفی کند. جهت استعلام قیمت و یا محاسبه وزن؛ لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن: 086.33553585
فکس: 086.33553989

وزن گریتینگ

دریافت نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ در اکسل

دانلود کنید

راههای ارتباط با ما

08633553585 فکس:08633553989
gratingpmp[at]yahoo.com